نمایش محتوا

 


شماره خبر :٥٣٨٦٢٠ 

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    ا   ١١:٣٦
آیین نامه، شیوه‌نامه اجرایی و طرح نامه برگزاری کرسی های آزاد اندیشی
دبیرخانه کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد شیوه نامه برگزاری، آئین‌نامه اجرایی کمیته، طرح نامه پیشنهاد موضوعات و ... را منتشر کرد.
پایگاه خبری تحلیلی بیداری اسلامی :  آیین نامه، شیوه‌نامه اجرایی و طرح نامه برگزاری کرسی های آزاد اندیشی


(برگزاری کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در دانشگاه ها)

معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد در راستای نظام فرهنگی جامعه دانشگاهی و بر اساس راهبردهای کلان نهاد جهت عینیت بخشی به مطالبات مقام معظم رهبری برای ارتقاء سطح کیفی گروههای معارف اسلامی و جامعه دانشگاهی در رابطه با برگزاری کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد، نظر و مناظره، اقدام به تصویب و راه‌اندازی کمیته دستگاهی برگزاری کرسی‌های نظریه‌پردازی در این معاونت نموده است. این کمیته در جلسات مستمر خود تصویب شیوه نامه برگزاری، آئین‌نامه اجرایی کمیته، طرح نامه پیشنهاد موضوعات و ... را نموده است.

لازم به یادآوری است که برگزاری کرسی‌ها در چند سطح متفاوت قابل انجام است از جمله کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره و ترویجی؛ همانطور که مستحضرید برگزاری کرسی¬های ترویجی با حضور اساتید مرتبط و دانشجویان با نظر و تائید کمیته دستگاهی و تعیین داور از سوی این کمیته قابل انجام است. در همین راستا طرح نامه و شیوه‌نامه پیشنهادی برای این کمیته تدوین شده است.

در همین راستا استادانی که تمایل به برگزاری کرسی‌ها را دارند فایل الکترونیکی آن را دریافت نمایند.

فایل های آیین نامه، شیوه‌نامه اجرایی و طرح نامه به پیوست قابل دانلود می باشد.


دانلود فایل
تلفن دبیرخانه: 66971454  و   84222448
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان قدس و وصال شیرازی، کوچه اسکو، پلاک 15، طبقه دوم، دفتر جناب آقای دکتر پورموسویدانلود فايل : desktop.zip ( 519KB )

خروج
خدمات پرکاربرد

اطلاعیه ها

فرم های پرکاربرد ادارات