صفحه اصلي
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 502876
 بازدید امروز : 1129
 کل بازدید : 5729683
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.50
اخبار > نتایج آزمون کتبی دوره یازدهم
 


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج آزمون کتبی دوره یازدهم

 

به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون کتبی می رساند: با توجه به اینکه در این دوره از آزمون تشکیل پرونده پذیرشی و ثبت نام در مصاحبه  علمی از طریق سامانه جامع اساتید انجام می پذیرد به نکات زیر توجه فرمائید:

1.  تشکیل پرونده پذیرشی از تاریخ 1393/10/10  بصورت اینترنتی از طریق سایت asatid.org  انجام می پذیرد . لذا نیازی به ارسال پستی مدارک نمی باشد.

2.  دارا بودن کلیه شرایط ثبت نام که در دفترچه راهنمای پذیرش ثبت شده است الزامی می باشد.

3. با توجه به اینکه مدارک مورد نیاز از طریق سامانه جامع اساتید ارسال می گردد لذا کلیه پذیرفته شدگان در آزمون باید قبل از شروع ثبت نام نسبت به اسکن مدارک خود اقدام نمایند.

تبصره : پذیرفته شدگانی که در مدیریت امور اساتید پرونده پذیرشی دارند نیازی به اسکن مدارک و ثبت اطلاعات ندارند . این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه جامع اساتید و ثبت عضویت در این سامانه نسبت به ادامه بررسی صلاحیتهای علمی خود اقدام نمایند.

4.  هر گونه نقص در مدارک ارسالی موجب راکد شدن پرونده می گردد.

5. در صورتی که دارای مویداتی مثل سابقه ایثارگری ، حافظ قران و نهج البلاغه ، سابقه تدریس و تالیف مقالات علمی و کتاب و.... می باشید نسبت به تایید مدارک از طریق مراجع ذیصلاح و اسکن و ارسال آن از طریق سامانه اقدام نمایید.

یاد آور می شود

پذیرش شما منوط به دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش و آزمون کتبی می باشد . در صورتی که پذیرفته شدگان محترم شرایط مندرج در دفترچه را دارا نباشند پذیرش ایشان کان لم یکن تلقی شده و پرونده از چرخه کاری خارج می گردد.

 

همچنین آزمون کتبی صرفا یکی از مراحل پذیرش بوده و پس از تکمیل پرونده دارا بودن ویژگی های استادی معارف اسلامی و نیز قبولی در مصاحبه های علمی و مراحل عمومی الزامی می باشد . لذا قبولی در آزمون هیچ گونه تعهدی برای این معاونت ایجاد نخواهد کرد.

قبولی در آزمون کتبی منوط به احراز 60 درصد از امتیاز دروس اختصاصی و عمومی بصورت جداگانه می باشد.

 

جهت دریافت نتیجه آزمون کتبی دوره یازدهم  اینجا کلیک نمایید


١٢:٢٢ - پنج شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٣    /    عدد : ٤٠٩٠٥٦    /    تعداد نمایش : ١٦٨٨١خروج
عنوان