صفحه اصلي
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 502878
 بازدید امروز : 1131
 کل بازدید : 5729685
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.78
اخبار > بخشنامه جدید ارزشیابی دانشجویی
 


  چاپ        ارسال به دوست

بخشنامه جدید معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص ارزشیابی دانشجویی استادان معارف اسلامی صادر شد.

بخشنامه جدید ارزشیابی دانشجویی

بخشنامه جدید معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص ارزشیابی دانشجویی استادان معارف اسلامی صادر شد.
مطابق این بخشنامه كه در تاریخ 95/4/15  به شماره 5021/1/95  از طریق اتوماسیون اداری نهاد خطاب به مدیران گروههای معارف اسلامی سراسر كشور و كلیه مسئولین دفاتر نهاد در دانشگاه‌ها ابلاغ و ارسال شده است؛ ضمن تشكر و قدردانی از زحمات مدیران محترم گروههای معارف كه همكاری مطلوبی در اجرای فرآیند قبلی (فرم 18 سوالی معاونت) داشته‌اند، از همه آنان خواسته شده است كه از این پس "ارزشیابی دانشجویی اساتید گروه را بر اساس فرم‌های نظرخواهی دانشجویی  مصوب دانشگاه‌ها با هر نوع كمیت و كیفیت پذیرا بوده و نتایج ارزشیابی‌ها را به تفكیك هر كلاسِ درسِ استاد، همراه با نامه اداری خویش و همچنین فرم اعلام برنامه درسی استادان (فرم شماره 20) در همان نیمسال تحصیلی، در قالب نمونه فایل اكسل پيوست به ایمیل اداره ارزشیابی استادان معارف به نشانی arzyabi.tehran@nahad.ir" ارسال نمایند.
امید است مدیران گروههای معارف سراسر كشور، در اجرای این بخشنامه كه سهولت قابل توجهی نسبت به فرآیند قبلی دارد، اقدامات لازم و شایسته را به انجام رسانند.


١٣:٢٦ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٤٩٩٣٤٢    /    تعداد نمایش : ٦٥٦١خروج
عنوان